WYSTĘPY NASZYCH PODOPIECZNYCH W NOWYCH KOMPLETACH MECZOWYCH

Wszyscy nasi podopieczni mieli okazję we wrześniu i październiku do zaprezentowania się w rywalizacji sportowej.

Starsze grupy uczestniczą w rozgrywkach Ligi Młodzików i Trampkarzy LZS którą ro organizujemy na naszych obiektach klubowych współpracując z Pomorskim Zrzeszeniem Ludowych Związków Sportowych oraz Fundacją Orły Sportu-która jest dysponentem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W przyszłym tygodniu będziemy na półmetku rozgrywek z których relację możemy śledzić na naszym Facebooku.

Natomiast młodsi adepci rozegrali swoje spotkania w ramach rozgrywek Orlika E1 pod auspicjami Pomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz drużyna Żaków odbyła dwie gry towarzyskie z zespołem MKS Profun Gościcino.

Wszyscy nasi podopieczni mieli możliwość zaprezentowania się w nowych strojach klubowych, których zakup dofinansowaliśmy z przekazanej nam przez BANK SPÓŁDZIELCZY W TCZEWIE  darowizny celowej na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu za co serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich zawodników szkółki oraz zarządu stowarzyszenia.

Liczymy że nowe komplety meczowe przyniosą nam szczęście w rozgrywkach na każdym szczeblu oraz pomogą nam w godnej reprezentacji klubu i regionu.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE.

Powiązana galeria: