WARSZTATY AKTYWNOŚCI I ZDROWEGO ŻYWIENIA W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Zapraszamy na warsztaty promujące zdrowe żywienie i aktywności fizyczną.

Jest to pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie realizowane przez nasze stowarzyszenie.
Jest ono również rozwinięciem i projektem współpracującym do prowadzonych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Tuchomia ,,Warsztatów kulinarnych".

Do udziału zapraszamy członków naszego stowarzyszenia, lokalnych NGO oraz mieszkańców Tuchomia.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do zapisów już teraz na sksvigotuchom@wp.pl oraz Facebooku ( wiadomość lub komentarz).

Na warsztatach dzieci oraz ich rodzice nauczą się jak przygotować wspólnie zdrowe soki i posiłki, oraz jakie zdrowe nawyki żywieniowe warto wprowadzić do codziennego trybu życia.

Pokażemy też co szkodzi- zwłaszcza rozwojowi młodego organizmu.

Do prelekcji zaprosiliśmy specjalistów z zakresu dietetyki, żywienia oraz fizjologii .

Naszymi prelegentami będą :

Pani Joanna Dziewiatowska-dietetyk Centrum Dietetyczne Metamorfoza

Pan Marcin Łuszczyk- fizjolog i wykładowca AWFIS

Pan Wojciech Drobiński -dietetyk Fit Dietetyk

Mamy również zamiar w ramach warsztatów aktywności wyjście na zajęcia promocyjne- szczegóły wkrótce

Zacznamy już 2 listopada !!!!
#StowarzyszenieKulturalnoSportoweVigoTuchom
#AkumulatorSpołeczny