WAKACYJNY TURNIEJ VIGO CUP 2017

Mamy już za sobą zmagania w kolejnej czwartej już edycji turnieju cyklicznie organizowanego przez nasze Stowarzyszenie.

Turniej zgromadził ponad 100 uczestników , którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

W roczniku 2008/2009 bezkonkurencyjna okazała się Sopocka Akademia Piłkarska wygrywając wszystkie potyczki bez straty bramki.Rywalizacja o pozostałe lokaty, wyłoniona  na podstawie rozgrywek w których zmierzyły się ze sobą w bezpośrednich pojedynkach była bardzo zacięta. Niekiedy o końcowym rezultacie decydowały bramki strzelone w końcowych minutach.

7.AG Wiczlino

W zmaganiach najmłodszych chłopców rocznika 2010/2011 spotkania rozgrywane były w atrakcyjnej formule 4x4 bez bramkarzy( zgodnie z unifikacją szkoleniową). Rozgrywki przyniosły bardzo wiele emocji i zwrotów akcji, także zgromadzeni opiekunowie zawodników nie mogli narzekać na nudę.Chłopcy również uczyli się rozgrywać spotkania przy bardzo zróżnicowanych warunkach pogodowych.Około pół godziny przez zakończeniem nad boiskiem rozpętała się ogromna ulewa, która na chwilę opóźniła harmonogram realizacji zawodów.Jednak po krótkiej przerwie mogliśmy kontynuować zawody.