WAKACJE Z PIŁKĄ 2019

W tej edycji złożyło się tak iż w turnieju pomimo wcześniejszych zgłoszeń wystąpiły jedynie drużyny reprezentujące powiat kartuski.W Tuchomiu gościliśmy w różnych kategoriach wiekowych drużyny z Kartuz, Kiełpina, Przyjaźni, Chwaszczyna oraz Tuchomia w roli gospodarza, także miano turnieju można śmiało uznać jako powiatowego.Rywalizacja w formie festynu przebiegała w upalne popołudnie także zbawiennym okazała się możliwość ochłodzenia się po zmaganiach.Dla zawodników i opiekunów panie z#KgwTuchom oraz rodzice przygotowali poczęstunek za co bardzo jesteśmy wdzięczni.
W turnieju nie prowadziliśmy klasyfikacji drużyn, także każdy z uczestników otrzymał równorzędną nagrodę.Liczyła się chęć rywalizacji i sportowa postawa.Rozdaliśmy również wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników, bramkarzy oraz w klasyfikacji króla strzelców.
Serdeczne podziękowania dla#powiatukartuski za dofinansowanie turnieju,#pomorskizpn na delegowanie sędziów do turnieju oraz#pomorskisport za pomoc w organizacji.